1 300 000 €
260 €/m²
Property 66085 photo 1
Property 66085 photo 2
Property 66085 photo 3
Property 66085 photo 4
Property 66085 photo 5
Property 66085 photo 6
Property 66085 photo 7
Property 66085 photo 8
Property 66085 photo 9
Property 66085 photo 10
Property 66085 photo 11
Property 66085 photo 12

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 5000 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 300 000 € 216 €/m²
  • Nesne kodu 20480
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 22203
  • Metrekare 2474 m²
  • Denize uzaklık 177 m
Satılık
1 650 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 22864
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
1 200 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 31700
  • Metrekare 16000 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
1 500 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 38153
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 300 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 47476
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 050 000 € 477 €/m²
  • Nesne kodu 52922
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
1 500 000 € 312 €/m²
  • Nesne kodu 56232
  • Metrekare 4800 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 500 000 € 272 €/m²
  • Nesne kodu 56398
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
1 300 000 € 702 €/m²
  • Nesne kodu 58311
  • Metrekare 1850 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği