1 200 000 €
171 €/m²
Property 63661 photo 1
Property 63661 photo 2
Property 63661 photo 3
Property 63661 photo 4
Property 63661 photo 5
Property 63661 photo 6
Property 63661 photo 7
Property 63661 photo 8
Property 63661 photo 9
Property 63661 photo 10
Property 63661 photo 11
Property 63661 photo 12
Property 63661 photo 13
Property 63661 photo 14
Property 63661 photo 15
Property 63661 photo 16

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık Arsa 7000 metrekare Selanik çevresinde. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 400 000 € 166 €/m²
  • Nesne kodu 8337
  • Metrekare 8400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 280 000 € 352 €/m²
  • Nesne kodu 8840
  • Metrekare 3634 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 200 000 € 700 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 11271
  • Metrekare 6660 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 300 000 € 216 €/m²
  • Nesne kodu 20480
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 22203
  • Metrekare 2474 m²
  • Denize uzaklık 177 m
Satılık
1 650 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 22864
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
1 200 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 31700
  • Metrekare 16000 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
1 500 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 38153
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 300 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 47476
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 100 000 € 244 €/m²
  • Nesne kodu 62129
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği