1 250 000 €
405 €/m²
Property 66154 photo 1
Property 66154 photo 2
Property 66154 photo 3
Property 66154 photo 4
Property 66154 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8

Açıklama

Satılık çit Arsa 3080 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 100 000 € 366 €/m²
  • Nesne kodu 2707
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
1 400 000 € 166 €/m²
  • Nesne kodu 8337
  • Metrekare 8400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 280 000 € 352 €/m²
  • Nesne kodu 8840
  • Metrekare 3634 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 200 000 € 700 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 11271
  • Metrekare 6660 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 100 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 13510
  • Metrekare 11600 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 300 000 € 216 €/m²
  • Nesne kodu 20480
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 22203
  • Metrekare 2474 m²
  • Denize uzaklık 177 m
Satılık
1 650 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 22864
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
1 200 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 31700
  • Metrekare 16000 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
1 500 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 38153
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği