260 000 €
3939 €/m²
Property 66015 photo 1
Property 66015 photo 2
Property 66015 photo 3
Property 66015 photo 4
Property 66015 photo 5
Property 66015 photo 6
Property 66015 photo 7
Property 66015 photo 8
Property 66015 photo 9
Property 66015 photo 10
Property 66015 photo 11
Property 66015 photo 12
Property 66015 photo 13
Property 66015 photo 14
Property 66015 photo 15
Property 66015 photo 16

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Kat: 0
  • Yenileme yılı: 2026
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 6500 m
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Çift cam
  • Golden Visa

Açıklama

Atina’da satılık 66 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, otopark, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Tamamen Yenilenmiş Daire 66 m² – Markopoulo Merkez

Markopoulo merkezinde bulunan tamamen yenilenmiş 66 m² daire satışa sunulmaktadır.

Modern tasarımı, işlevsel yapısı ve havaalanına ile sahil bölgesine yakın konumu sayesinde hem yaşam hem de yatırım için ideal bir seçenektir.

🏡 🔹 Plan ve Yaşam Alanları

• 2 yatak odası

• Açık plan salon ve mutfak

• 2 modern banyo

• Fonksiyonel ve kullanışlı yerleşim planı

• Aydınlık yaşam alanları

⚙️ 🔹 Özellikler

• 66 m²

• Marketlere ve hizmet noktalarına yakın

• Atina Uluslararası Havalimanı’na sadece 8 km

• Porto Rafti’ye sadece 6,5 km; güzel plajlara, sahil restoranlarına ve geleneksel tavernalara yakın

🎯 🔹 Uygun kullanım

• Yaşam

• Yazlık kullanım

• Kısa veya uzun dönem kiralama

• Yüksek getirili yatırım

Golden Visa programına uygundur

Havaalanına ve sahil bölgelerine yakın konumda bulunan modern ve yatırım değeri yüksek bir daire.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
280 000 € 4179 €/m²
  • Nesne kodu 65299
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
295 000 € 4402 €/m²
  • Nesne kodu 65303
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
300 000 € 4477 €/m²
  • Nesne kodu 65304
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
300 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 65306
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 5744 €/m²
  • Nesne kodu 65317
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 7941 €/m²
  • Nesne kodu 65319
  • Metrekare 34 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 5400 €/m²
  • Nesne kodu 65320
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 6750 €/m²
  • Nesne kodu 65348
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 6923 €/m²
  • Nesne kodu 65349
  • Metrekare 39 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 9310 €/m²
  • Nesne kodu 65350
  • Metrekare 29 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği