305 000 €
6489 €/m²
Property 64722 photo 1
Property 64722 photo 2
Property 64722 photo 3
Property 64722 photo 4
Property 64722 photo 5
Property 64722 photo 6
Property 64722 photo 7
Property 64722 photo 8
Property 64722 photo 9
Property 64722 photo 10
Property 64722 photo 11
Property 64722 photo 12
Property 64722 photo 13
Property 64722 photo 14
Property 64722 photo 15
Property 64722 photo 16
Property 64722 photo 17
Property 64722 photo 18
Property 64722 photo 19
Property 64722 photo 20
Property 64722 photo 21
Property 64722 photo 22
Property 64722 photo 23
Property 64722 photo 24
Property 64722 photo 25

Ayrıntılar

  • Kat: zemin kat
  • Yapım Yılı: 1978
  • Yenileme yılı: 2024
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 250 m
  • Havaalanına uzaklık: 23 km

Hizmetler

  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 47 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca klima, bahçe, ısıtma, bulunmaktadır.

---------------------------------------------------

Voula’da 47 m² Lüks Zemin Kat Daire

Atina’nın en seçkin bölgelerinden Kato Voula’da, sadece 30 metre mesafede plaja yakın, tamamen yenilenmiş 47 m² lüks bir zemin kat daire satışa sunulmuştur. Daire, 1000 m²’lik bakımlı bir site içinde yer almaktadır.

Daire, modern tasarım, yüksek kaliteli malzemeler ve zarif aydınlatma detayları ile öne çıkıyor.

Açık planlı oturma odası, şık bir TV ünitesiyle donatılmıştır ve özel terasa doğrudan çıkışı vardır. Mutfak tamamen yenilenmiş olup buzdolabı, fırın ve ocak ile donatılmıştır.

Yatak odası, gizli ışıklandırma sistemiyle modern bir atmosfer sunar.

Banyo, asma klozet ve LED aydınlatma ile son derece şık bir şekilde yenilenmiştir.

Ek özellikler: çelik kapı, sineklikli yeni doğrama, iki klima, bağımsız elektrikli ısıtma sistemi ve özel otopark alanı.

Aidat yalnızca ayda 15 €’dur.

📍 Mesafeler:

  • 0,03 km – Voula Plajı
  • 2 km – Kavouri Plajı
  • 17 km – Atina Uluslararası Havalimanı
  • 15 km – Atina şehir merkezi

Bu mülk, daimi ikamet, tatil evi veya Airbnb yatırımı için mükemmel bir seçenektir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
370 000 € 3083 €/m²
  • Nesne kodu 41734
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 3
Satılık
255 000 € 1976 €/m²
  • Nesne kodu 41779
  • Metrekare 129 m²
  • Rooms 4
Satılık
450 000 € 4205 €/m²
  • Nesne kodu 41938
  • Metrekare 107 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 2888 €/m²
  • Nesne kodu 42073
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 250 000 € 3424 €/m²
  • Nesne kodu 42136
  • Metrekare 73 m²
  • Rooms 3
Satılık
300 000 € 2608 €/m²
  • Nesne kodu 42575
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
270 000 € 2454 €/m²
  • Nesne kodu 42639
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
320 000 € 2253 €/m²
  • Nesne kodu 42667
  • Metrekare 142 m²
  • Rooms 5
Satılık
285 000 € 3653 €/m²
  • Nesne kodu 42737
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
305 000 € 3910 €/m²
  • Nesne kodu 42738
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği