275 000 €
6250 €/m²
Property 66014 photo 1
Property 66014 photo 2
Property 66014 photo 3
Property 66014 photo 4
Property 66014 photo 5
Property 66014 photo 6
Property 66014 photo 7
Property 66014 photo 8
Property 66014 photo 9
Property 66014 photo 10
Property 66014 photo 11
Property 66014 photo 12
Property 66014 photo 13
Property 66014 photo 14
Property 66014 photo 15
Property 66014 photo 16
Property 66014 photo 17

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Kat: 3
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam
  • Golden Visa

Açıklama

Atina’da satılık 44 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Yenilenmiş Daire 44 m² – Peristeri

Peristeri bölgesinde, metroya sadece 150 metre ve şehir merkezine yaklaşık 800 metre mesafede bulunan 44 m² 3. kat daire satışa sunulmaktadır.

Merkezi konumu sayesinde hem yaşam hem de yatırım amacıyla ideal bir seçenektir.

🏡 🔹 Plan ve Yaşam Alanları

• 2 yatak odası

• Açık plan salon ve mutfak

• Banyo

• Fonksiyonel yerleşim planı

⚙️ 🔹 Özellikler

• 44 m²

• 3. kat daire

• Tamamen yenilenmiş

• Tam eşyalı

• Beyaz eşyalı

• Modern tasarım ve hemen kullanıma hazır

📍 🔹 Konum

• Metroya 150 m

• Şehir merkezine 800 m

• Mağaza, restoran ve marketlere yakın

• Merkezi konum ve kolay ulaşım

🎯 🔹 Uygun kullanım

• Yaşam

• Kısa veya uzun dönem kiralama

• Yüksek getirili yatırım

Golden Visa programına uygundur

Modern, kullanışlı ve yüksek yatırım potansiyeline sahip merkezi bir daire.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
245 000 € 2987 €/m²
  • Nesne kodu 62243
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
310 000 € 2561 €/m²
  • Nesne kodu 62253
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 4
Satılık
250 000 € 6250 €/m²
  • Nesne kodu 62330
  • Metrekare 40 m²
  • Denize uzaklık 1299 m
Satılık
275 000 € 6875 €/m²
  • Nesne kodu 62386
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
410 000 € 4019 €/m²
  • Nesne kodu 62419
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 4
Satılık
285 000 € 5181 €/m²
  • Nesne kodu 62422
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
335 000 € 3722 €/m²
  • Nesne kodu 62481
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
345 000 € 3136 €/m²
  • Nesne kodu 62550
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
335 000 € 310 000 € 3163 €/m²
  • Nesne kodu 62551
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 4375 €/m²
  • Nesne kodu 62782
  • Metrekare 64 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği