115 000 €
1917 €/m²
Property 65777 photo 1
Property 65777 photo 2
Property 65777 photo 3
Property 65777 photo 4
Property 65777 photo 5
Property 65777 photo 6
Property 65777 photo 7
Property 65777 photo 8
Property 65777 photo 9
Property 65777 photo 10
Property 65777 photo 11
Property 65777 photo 12
Property 65777 photo 13
Property 65777 photo 14

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 5
  • Yapım Yılı: 1976
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

Selanik’te satılık 60 metrekare daire. Daire Semi-first floor bulunur, Semi-first floor bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 1785 €/m²
  • Nesne kodu 58045
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 2
Satılık
100 000 € 1265 €/m²
  • Nesne kodu 62628
  • Metrekare 79 m²
  • Rooms 3
Satılık
97 500 € 2785 €/m²
  • Nesne kodu 63194
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
97 000 € 3031 €/m²
  • Nesne kodu 63751
  • Metrekare 32 m²
  • Rooms 2
Satılık
100 000 € 96 000 € 2042 €/m²
  • Nesne kodu 64500
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
100 000 € 1492 €/m²
  • Nesne kodu 64511
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
99 000 € 3666 €/m²
  • Nesne kodu 64657
  • Metrekare 27 m²
  • Rooms 2
Satılık
99 000 € 4304 €/m²
  • Nesne kodu 65453
  • Metrekare 23 m²
  • Rooms 1
Satılık
100 000 € 1923 €/m²
  • Nesne kodu 65572
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
95 000 € 1266 €/m²
  • Nesne kodu 65708
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği