Property 64753 photo 1
Property 64753 photo 2

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 8
  • Yapım Yılı: 2027
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 52 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca otopark, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
185 000 € 3135 €/m²
  • Nesne kodu 64263
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 2
Satılık
193 000 € 3327 €/m²
  • Nesne kodu 64264
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
165 000 € 3055 €/m²
  • Nesne kodu 64267
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
165 000 € 3173 €/m²
  • Nesne kodu 64272
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
200 000 € 3174 €/m²
  • Nesne kodu 64273
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 2
Satılık
166 000 € 2813 €/m²
  • Nesne kodu 64274
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 2
Satılık
195 000 € 3362 €/m²
  • Nesne kodu 64275
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
166 000 € 3074 €/m²
  • Nesne kodu 64276
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
144 000 € 2322 €/m²
  • Nesne kodu 64420
  • Metrekare 62 m²
  • Rooms 2
Satılık
139 000 € 1805 €/m²
  • Nesne kodu 64425
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği