115 000 €
3833 €/m²
Property 65526 photo 1
Property 65526 photo 2
Property 65526 photo 3
Property 65526 photo 4
Property 65526 photo 5
Property 65526 photo 6
Property 65526 photo 7
Property 65526 photo 8
Property 65526 photo 9
Property 65526 photo 10
Property 65526 photo 11
Property 65526 photo 12
Property 65526 photo 13
Property 65526 photo 14
Property 65526 photo 15
Property 65526 photo 16
Property 65526 photo 17
Property 65526 photo 18
Property 65526 photo 19
Property 65526 photo 20

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 6
  • Yapım Yılı: 1974
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 1
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 750 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 30 metrekare daire. Daire 6. katta bulunur, 6. kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 2166 €/m²
  • Nesne kodu 63488
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
123 000 € 3153 €/m²
  • Nesne kodu 63548
  • Metrekare 39 m²
  • Rooms 2
Satılık
129 000 € 3685 €/m²
  • Nesne kodu 64554
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
130 000 € 3250 €/m²
  • Nesne kodu 64693
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
117 000 € 3545 €/m²
  • Nesne kodu 64761
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 2
Satılık
128 000 € 2560 €/m²
  • Nesne kodu 64929
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 3
Satılık
125 000 € 1785 €/m²
  • Nesne kodu 64966
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
134 000 € 2436 €/m²
  • Nesne kodu 65275
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Yatırım Satılık
125 000 € 1984 €/m²
  • Nesne kodu 65329
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği