Property 64272 photo 1
Property 64272 photo 2
Property 64272 photo 3

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 8
  • Yapım Yılı: 2027
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 52 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca otopark, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
140 000 € 3888 €/m²
  • Nesne kodu 65006
  • Metrekare 36 m²
  • Rooms 2
Satılık
148 000 € 2276 €/m²
  • Nesne kodu 65018
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
160 000 € 2285 €/m²
  • Nesne kodu 65023
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
210 000 € 2258 €/m²
  • Nesne kodu 65078
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
168 000 € 1826 €/m²
  • Nesne kodu 65112
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 4
Satılık
189 000 € 2520 €/m²
  • Nesne kodu 65127
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
189 000 € 2486 €/m²
  • Nesne kodu 65151
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 65208
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
195 000 € 2785 €/m²
  • Nesne kodu 65212
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 4
Satılık
220 000 € 1981 €/m²
  • Nesne kodu 65259
  • Metrekare 111 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği