Property 64267 photo 1
Property 64267 photo 2
Property 64267 photo 3

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 8
  • Yapım Yılı: 2027
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 54 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca otopark, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
177 000 € 1770 €/m²
  • Nesne kodu 63906
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
175 000 € 4487 €/m²
  • Nesne kodu 63918
  • Metrekare 39 m²
  • Rooms 1
Satılık
195 000 € 4333 €/m²
  • Nesne kodu 63919
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
195 000 € 4333 €/m²
  • Nesne kodu 63920
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
175 000 € 4729 €/m²
  • Nesne kodu 63921
  • Metrekare 37 m²
  • Rooms 1
Satılık
188 000 € 4585 €/m²
  • Nesne kodu 63922
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 2
Satılık
188 000 € 4476 €/m²
  • Nesne kodu 63924
  • Metrekare 42 m²
  • Rooms 2
Satılık
240 000 € 2285 €/m²
  • Nesne kodu 63941
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3
Satılık
180 000 € 2400 €/m²
  • Nesne kodu 64237
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği