162 000 €
2160 €/m²
Property 65499 photo 1
Property 65499 photo 2
Property 65499 photo 3
Property 65499 photo 4
Property 65499 photo 5
Property 65499 photo 6
Property 65499 photo 7
Property 65499 photo 8
Property 65499 photo 9
Property 65499 photo 10
Property 65499 photo 11
Property 65499 photo 12

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1980
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: mazot
  • Energy Class: Enerji Kimlik Belgesi düzenleniyor
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 800 m

Hizmetler

  • Access

Açıklama

Thasoz’ta satılık 75 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca bahçe, bulunmaktadır.

1980’li yıllarda inşa edilmiş müstakil ev, 200 m² arsa içinde, Thasos Adası’ndaki Potos bölgesinin sakin bir kısmında yer almaktadır.

Mülk bahçelidir ve daimi konut veya yazlık kullanım için temel ve kullanışlı yaşam alanları sunmaktadır.

Özellikler

  • 1 yatak odası
  • 1 salon
  • 1 mutfak
  • 1 banyo
  • 25 m² veranda
  • Verandada depo alanı

Ekstra

  • Arsa içinde 17 m² bağımsız depo
  • Özel açık alan / bahçe

Konum

  • Potos merkezine ve plajına 800 metre
  • Sakin mahalle
  • Theologos köyüne 10 km

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 1294 €/m²
  • Nesne kodu 1080
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 6
Satılık
160 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 4003
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
160 000 € 1045 €/m²
  • Nesne kodu 38279
  • Metrekare 153 m²
  • Rooms 3
Satılık
235 000 € 2701 €/m²
  • Nesne kodu 60641
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Satılık
195 000 € 2708 €/m²
  • Nesne kodu 62851
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 3
Satılık
210 000 € 2916 €/m²
  • Nesne kodu 62861
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 4
Satılık
150 000 € 1111 €/m²
  • Nesne kodu 63797
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
162 000 € 2160 €/m²
  • Nesne kodu 65499
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği