Satılık - Müstakil ev 120 m² Thasoz’ta

Yunanistan Makedonya Kavala Valiliği Taşoz Adası
160 000 €
1333 €/m²
Property 4003 photo 1
Property 4003 photo 2
Property 4003 photo 3

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yenileme yılı: 2013
  • Denize mesafe: 12000 m
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Hizmetler

  • Şömine

Açıklama

Thasoz’ta satılık 120 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 1294 €/m²
  • Nesne kodu 1080
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 6
Satılık
160 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 4003
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
160 000 € 1045 €/m²
  • Nesne kodu 38279
  • Metrekare 153 m²
  • Rooms 3
Satılık
235 000 € 2701 €/m²
  • Nesne kodu 60641
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Satılık
195 000 € 2708 €/m²
  • Nesne kodu 62851
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 3
Satılık
210 000 € 2916 €/m²
  • Nesne kodu 62861
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 4
Satılık
150 000 € 1111 €/m²
  • Nesne kodu 63797
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
162 000 € 2160 €/m²
  • Nesne kodu 65499
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği