Satılık - Arsa 310 m² Evia’da

Yunanistan Sterea Ellada Evia Taminler
65 000 €
209 €/m²
Property 6548 photo 1
Property 6548 photo 2
Property 6548 photo 3
Property 6548 photo 4
Property 6548 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 1,2
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 49 km

Açıklama

Satılık Arsa 310 metrekare Evia’da. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 6544
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
75 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 6545
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
65 000 € 216 €/m²
  • Nesne kodu 6546
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
65 000 € 209 €/m²
  • Nesne kodu 6548
  • Metrekare 310 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
70 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 9838
  • Metrekare 471 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
85 000 € 283 €/m²
  • Nesne kodu 23322
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
53 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 31438
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
66 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 37426
  • Metrekare 1003 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
80 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 42873
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
85 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 50175
  • Metrekare 1030 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği