Satılık - Arsa 350 m² Evia’da

Yunanistan Sterea Ellada Evia
75 000 €
214 €/m²
Property 6544 photo 1
Property 6544 photo 2
Property 6544 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 1,2
  • Denize mesafe: 500 m

Açıklama

Satılık Arsa 350 metrekare Evia’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
76 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 6020
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 27000 m
Satılık
75 000 € 150 €/m²
  • Nesne kodu 6186
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
75 000 € 149 €/m²
  • Nesne kodu 6228
  • Metrekare 503 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
75 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 6544
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
75 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 6545
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
65 000 € 216 €/m²
  • Nesne kodu 6546
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
65 000 € 209 €/m²
  • Nesne kodu 6548
  • Metrekare 310 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
70 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 9838
  • Metrekare 471 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
85 000 € 283 €/m²
  • Nesne kodu 23322
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
66 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 37426
  • Metrekare 1003 m²
  • Denize uzaklık 120 m

Bülten aboneliği