76 000 €
13 €/m²
Property 6020 photo 1
Property 6020 photo 2
Property 6020 photo 3
Property 6020 photo 4
Property 6020 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 27000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 15 km
  • Havaalanına uzaklık: 130 km

Açıklama

Satılık Arsa 5500 metrekare Evia’da. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 250 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 137 €/m²
  • Nesne kodu 5276
  • Metrekare 800 m²
Satılık
70 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 5277
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
63 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 5435
  • Metrekare 1625 m²
Satılık
76 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 6020
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 27000 m
Satılık
75 000 € 150 €/m²
  • Nesne kodu 6186
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
65 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 6188
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
75 000 € 149 €/m²
  • Nesne kodu 6228
  • Metrekare 503 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
75 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 6544
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
75 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 6545
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
65 000 € 216 €/m²
  • Nesne kodu 6546
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği