70 000 €
53 €/m²
Property 5277 photo 1
Property 5277 photo 2
Property 5277 photo 3
Property 5277 photo 4
Property 5277 photo 5
Property 5277 photo 6
Property 5277 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 700 m

Açıklama

Satılık Arsa 1300 metrekare Evia’da. Daire ruhsatlı 250 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
65 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 6188
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
75 000 € 149 €/m²
  • Nesne kodu 6228
  • Metrekare 503 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
75 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 6544
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
75 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 6545
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
65 000 € 216 €/m²
  • Nesne kodu 6546
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
65 000 € 209 €/m²
  • Nesne kodu 6548
  • Metrekare 310 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
100 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 9440
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
70 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 9838
  • Metrekare 471 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
85 000 € 283 €/m²
  • Nesne kodu 23322
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
100 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 32958
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği