440 000 €
2933 €/m²
Property 65445 photo 1
Property 65445 photo 2
Property 65445 photo 3
Property 65445 photo 4
Property 65445 photo 5
Property 65445 photo 6
Property 65445 photo 7
Property 65445 photo 8
Property 65445 photo 9
Property 65445 photo 10
Property 65445 photo 11
Property 65445 photo 12
Property 65445 photo 13
Property 65445 photo 14
Property 65445 photo 15
Property 65445 photo 16
Property 65445 photo 17
Property 65445 photo 18
Property 65445 photo 19
Property 65445 photo 20
Property 65445 photo 21
Property 65445 photo 22
Property 65445 photo 23

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Energy Class: A+
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 300 m
  • Havaalanına uzaklık: 120 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam
  • Garaj

Açıklama

Peloponez’de satılık 150 metrekare 3 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı bir kiler mevcuttur. zemin kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, klima, bahçe, barbekü, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

-------------------------------------------------------------------------------

Deniz ve Dağ Manzaralı Lüks Müstakil Villa – Korint Antik Limanı

Korint Antik Limanı’nda ayrıcalıklı bir konumda yer alan bu lüks müstakil villa, 150 m² kullanım alanına ve 657 m² arsa payına sahiptir. Deniz ve dağ manzarası sunmaktadır.

2025 yapımı, A+ enerji sınıfına sahip olan villa 3 katlıdır ve sürekli yaşam, tatil evi veya yatırım için idealdir.

🏠 Kat Planı

Yarı Bodrum

  • Kapalı otopark 47 m²
  • Çamaşır odası
  • İç bağlantı

Yükseltilmiş Giriş Katı

  • Şömineli geniş salon
  • Modern mutfak
  • Banyo
  • Büyük teraslara ve bahçeye çıkış

1. Kat

  • 3 yatak odası

📍 Mesafeler

  • Deniz: 0,3 km
  • Havalimanı: 120 km

Konum

Benzer öğeler

Satılık
380 000 € 1743 €/m²
  • Nesne kodu 64460
  • Metrekare 218 m²
  • Rooms 6
Satılık
400 000 € 1904 €/m²
  • Nesne kodu 65082
  • Metrekare 210 m²
  • Rooms 5
Satılık
380 000 € 1538 €/m²
  • Nesne kodu 65121
  • Metrekare 247 m²
  • Rooms 4
Satılık
380 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 65124
  • Metrekare 190 m²
  • Rooms 7
Satılık
440 000 € 2933 €/m²
  • Nesne kodu 65445
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
365 000 € 3041 €/m²
  • Nesne kodu 65524
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
435 000 € 1891 €/m²
  • Nesne kodu 65548
  • Metrekare 230 m²
  • Rooms 8
Satılık
480 000 € 2513 €/m²
  • Nesne kodu 65706
  • Metrekare 191 m²
  • Rooms 6
Satılık
470 000 € 2315 €/m²
  • Nesne kodu 65714
  • Metrekare 203 m²
  • Rooms 5
Satılık
380 000 € 1759 €/m²
  • Nesne kodu 65749
  • Metrekare 216 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği