25 nesneleri 2 sayfa

Satılık
1 890 000 € 1890 €/m²
  • Nesne kodu 22350
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
189 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 65130
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 3
Satılık
690 000 € 5307 €/m²
  • Nesne kodu 31373
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 5
Satılık
400 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 65126
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 3
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 22155
  • Metrekare 1120 m²
Satılık
2 500 000 € 4132 €/m²
  • Nesne kodu 57640
  • Metrekare 605 m²
  • Rooms 7
Satılık
470 000 € 2350 €/m²
  • Nesne kodu 66002
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 6
Satılık
270 000 € 739 €/m²
  • Nesne kodu 57060
  • Metrekare 365 m²
  • Denize uzaklık 525 m
Satılık
290 000 € 1115 €/m²
  • Nesne kodu 57158
  • Metrekare 260 m²
  • Rooms 7
Satılık
365 000 € 1460 €/m²
  • Nesne kodu 61205
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 5
Satılık
380 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 65124
  • Metrekare 190 m²
  • Rooms 7
Satılık
440 000 € 2933 €/m²
  • Nesne kodu 65445
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
700 000 € 2788 €/m²
  • Nesne kodu 65502
  • Metrekare 251 m²
  • Rooms 5
Satılık
255 000 € 1875 €/m²
  • Nesne kodu 6170
  • Metrekare 136 m²
  • Rooms 6

Korinthos, Yunanistan'da Gayrimenkul

Deniz, doğa ve şehir konforunu bir arada sunan Yunanistan'da bir mülk mü arıyorsunuz? Korinthos (Corinth), Mora Yarımadası'nda gayrimenkul satın almak için en cazip ve kullanışlı bölgelerden biridir. Atina’ya ve uluslararası havaalanına yaklaşık bir saat mesafedeki Korinthos, sakin bir sahil yaşamı ile başkente kolay erişim arasında ideal bir denge sunar.

Korinthos’ta Neden Gayrimenkul Satın Almalısınız?

Korinthos bölgesi; güzel plajları, ılıman iklimi ve zengin tarihiyle bilinir. Burada şunları bulacaksınız:

  • Denize yakın modern daireler ve tatil evleri
  • Resim gibi köylerde geleneksel taş evler
  • Kendi villanızı inşa etmek için arsa seçenekleri
  • İyi kira potansiyeline sahip yatırım gayrimenkulleri

Mora Yarımadası’nın girişinde yer alan konumu sayesinde Korinthos, sahile yakın konforlu bir üs sahibi olarak Yunanistan’ın güneyini keşfetmek isteyenler için stratejik bir tercihtir.

Korinthos Bölgesinde Popüler Alanlar

Geniş Korinthia bölgesi çeşitli lokasyonlar sunar:

  • Korinthos Şehri – yıl boyu yaşam için idealdir; mağazalar, hizmetler, okullar ve Atina’ya banliyö treni de dahil olmak üzere mükemmel ulaşım bağlantıları bulunur.
  • Loutraki – uzun bir sahil yürüyüş yoluna sahip ünlü bir deniz kenarı tatil beldesi; spa gelenekleri, casino ve çok sayıda otel, kafe ve restoran.
  • Vrachati, Kiato, Xylokastro – çakıl taşlı plajları, yaz sezonu canlı gece hayatı ve hem tatiller hem de kiralamalar için tercih edilen mülkleri olan kıyı kasabaları.