500 000 €
3597 €/m²
Property 63171 photo 1
Property 63171 photo 2
Property 63171 photo 3
Property 63171 photo 4
Property 63171 photo 5
Property 63171 photo 6
Property 63171 photo 7
Property 63171 photo 8
Property 63171 photo 9
Property 63171 photo 10
Property 63171 photo 11
Property 63171 photo 12
Property 63171 photo 13
Property 63171 photo 14
Property 63171 photo 15
Property 63171 photo 16
Property 63171 photo 17
Property 63171 photo 18
Property 63171 photo 19
Property 63171 photo 20
Property 63171 photo 21
Property 63171 photo 22
Property 63171 photo 23
Property 63171 photo 24
Property 63171 photo 25
Property 63171 photo 26
Property 63171 photo 27
Property 63171 photo 28
Property 63171 photo 29
Property 63171 photo 30
Property 63171 photo 31
Property 63171 photo 32
Property 63171 photo 33

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: elektrikli
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 600 m
  • Havaalanına uzaklık: 58 km

Açıklama

Peloponez’de satılık 139 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, bahçe, barbekü, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Yeni Yapılmış Taş Ev Müstakil 139 m2 Agios Nikolaos, Messinia'da – Deniz Manzarası ve Zeytinler

Messinia Mani'nin en şirin köşelerinden birinde, geleneksel Agios Nikolaos (Lefkoşa) yerleşim yerinde, 700 m2 arsa üzerinde, denize sadece 600 metre mesafede, toplam 139 m2 alana sahip, iki katlı, taştan yapılmış yeni yapılmış müstakil bir ev satışa sunulmaktadır.

Rezidans, otantik Mani mimarisini modern inşaat standartları ve kaliteli malzemelerle birleştiriyor. İçerir:

3 yatak odası

Duşlu 2 banyo

Taş şömineli açık oturma odası

Üçlü enerji tasarruflu camlı alüminyum çerçeveler

Isı pompasını bekliyorum

Her odada klima

Yeraltı depolama alanı

En az 2 araçlık açık otopark

Geleneksel karakterini vurgulayan zeytin ağaçları ve taş çiçek tarhlarıyla çevrilidir.

Rezidans, yemyeşil doğanın, masmavi denizin, berrak gökyüzünün ve mutlak huzurun bir araya geldiği, nadir bulunan doğal güzelliklere sahip bir manzara içerisinde, özgünlüğü, huzuru ve doğayla teması arayanlar için ideal bir ortam sunan eşsiz bir yaşam kalitesi sunmaktadır.

Konumu, inşaat kalitesi ve geleneksel karakteri nedeniyle mükemmel bir seçimdir:

kalıcı veya tatil evi için

Airbnb veya sezonluk kiralama yoluyla yüksek getirili yatırım için

Golden Visa için gereklilikleri tam olarak karşılar

Yakındaki plajlara, yerel restoranlara ve bölgenin turistik altyapısına hızlı erişim sağlayan konumu, otantik bir Yunan köyünün huzurunu korurken, mülkü hem ev sahibi olmak hem de yatırım yapmak için eşsiz bir fırsat haline getiriyor.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
520 000 € 2007 €/m²
  • Nesne kodu 61882
  • Metrekare 259 m²
  • Rooms 7
Satılık
630 000 € 3818 €/m²
  • Nesne kodu 62249
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 5
Satılık
420 000 € 1573 €/m²
  • Nesne kodu 62737
  • Metrekare 267 m²
  • Rooms 5
Satılık
560 000 € 2058 €/m²
  • Nesne kodu 62742
  • Metrekare 272 m²
  • Rooms 8
Satılık
500 000 € 3597 €/m²
  • Nesne kodu 63171
  • Metrekare 139 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 2750 €/m²
  • Nesne kodu 63829
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4
Satılık
485 000 € 4801 €/m²
  • Nesne kodu 64417
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 4
Satılık
460 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 64438
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 6
Satılık
440 000 € 2933 €/m²
  • Nesne kodu 65445
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
700 000 € 2788 €/m²
  • Nesne kodu 65502
  • Metrekare 251 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği