485 000 €
4802 €/m²
Property 64417 photo 1
Property 64417 photo 2
Property 64417 photo 3
Property 64417 photo 4
Property 64417 photo 5
Property 64417 photo 6
Property 64417 photo 7
Property 64417 photo 8
Property 64417 photo 9
Property 64417 photo 10
Property 64417 photo 11
Property 64417 photo 12
Property 64417 photo 13
Property 64417 photo 14
Property 64417 photo 15
Property 64417 photo 16
Property 64417 photo 17
Property 64417 photo 18
Property 64417 photo 19
Property 64417 photo 20
Property 64417 photo 21

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2010
  • Yenileme yılı: 2024
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Type of flooring: tiles
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 52 km

Açıklama

Peloponez’de satılık 101 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

✨ Geleneksel Taş Ev, Özel Havuzlu – Stoupa, Messinia

Büyüleyici Stoupa’nın kalbinde, sadece 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde, Messinia Körfezi’nin altın kumsallarına ve masmavi sularına yakın, bu benzersiz geleneksel taş ev, otantik Mani mimarisine saygıyla inşa edilmiştir. Doğal taş duvarlar, ahşap kepenkler ve zarif hatlar, gelenek ile modern konforu kusursuzca birleştirir – gerçek bir huzur ve güzellik sığınağı.

🏡 Evin Özellikleri:

  • Toplam alan: 100,8 m²
  • Arsa: 351 m²
  • 3 yatak odası
  • 2 banyo

• Tüm odalarda klima
  • Güneş enerjili su ısıtıcısı ve gece elektriği tarifesi
  • Yedek su deposu
  • Güvenlik kamerası sistemi (CCTV)
  • Enerji sınıfı: B

Ev tamamen mobilyalı ve yakın zamanda yenilenmiştir, özgün Mani tarzının sıcaklığını yansıtır. Yeşil bahçesi, özel havuzu ve taş avluları ile her köşesi zarafet doludur.

Stoupa, bitmeyen plajları, samimi tavernaları ve eşsiz atmosferiyle Messinia’nın en güzel bölgelerinden biridir – zamanın denizle taş arasında yavaşladığı bir yer.

Ruhu olan bir ev arayanlar için mükemmel bir seçim – daimi veya yazlık yaşam için eşsiz bir Mani evi.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
450 000 € 1046 €/m²
  • Nesne kodu 31984
  • Metrekare 430 m²
  • Rooms 10
Satılık
450 000 € 1285 €/m²
  • Nesne kodu 60857
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 8
Satılık
480 000 € 1066 €/m²
  • Nesne kodu 61032
  • Metrekare 450 m²
  • Rooms 10
Satılık
470 000 € 1734 €/m²
  • Nesne kodu 61878
  • Metrekare 271 m²
  • Rooms 7
Satılık
485 000 € 4801 €/m²
  • Nesne kodu 64417
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 4
Satılık
460 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 64438
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 6
Satılık
440 000 € 2933 €/m²
  • Nesne kodu 65445
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
435 000 € 1891 €/m²
  • Nesne kodu 65548
  • Metrekare 230 m²
  • Rooms 8
Satılık
480 000 € 2513 €/m²
  • Nesne kodu 65706
  • Metrekare 191 m²
  • Rooms 6
Satılık
470 000 € 2315 €/m²
  • Nesne kodu 65714
  • Metrekare 203 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği