705 000 €
5508 €/m²
Property 65052 photo 1
Property 65052 photo 2
Property 65052 photo 3

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 6
  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 2830 m
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Açıklama

Atina’da satılık 128 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, 2 duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, tente, bahçe, asansör, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Elliniko – Ano Sourmena bölgesinde, açık ve ferah bir konumda yer alan bu 128 m² büyüklüğündeki 4. kat daire, şehir, dağ ve deniz manzarası sunmaktadır.

2025 yapımı yeni bir projeye ait olan daire; geniş balkonları, aydınlık yaşam alanları ve modern teknik donanımıyla hem oturum hem de yatırım için ideal bir seçenektir.

🏡 Temel Özellikler

  • Alan: 128 m²
  • Kat: 4
  • Seviye: 1
  • Yatak Odası: 3 (1 Master)
  • Banyo: 2
  • WC: 1
  • Yapım yılı: 2025

🚗 Otopark & Depo

  • 1 adet kapalı otopark

• Sahil hattı & Ellinikon Projesi
  • Şehir yaşamı ile konforun mükemmel dengesi

💼 Uygun Kullanım

  • Oturum amaçlı
  • Aile yaşamı
  • Değer artışı potansiyeli yüksek yatırım
  • Uzun dönem veya lüks kiralama

⭐ Özet

Yüksek enerji verimliliğine sahip, modern ve lüks bir 4. kat daire, Atina Rivierası’nın en hızlı gelişen bölgelerinden birinde.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
705 000 € 5507 €/m²
  • Nesne kodu 65052
  • Metrekare 128 m²
  • Rooms 4
Satılık
950 000 € 7251 €/m²
  • Nesne kodu 64741
  • Metrekare 131 m²
  • Rooms 4
Satılık
670 000 € 3145 €/m²
  • Nesne kodu 3933
  • Metrekare 213 m²
  • Rooms 5
Satılık
600 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 50894
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
745 000 € 4656 €/m²
  • Nesne kodu 34315
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 3
Satılık
670 000 € 6320 €/m²
  • Nesne kodu 64887
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 4
Satılık
610 000 € 5596 €/m²
  • Nesne kodu 64675
  • Metrekare 109 m²
  • Rooms 4
Satılık
850 000 € 6692 €/m²
  • Nesne kodu 58091
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 3
Satılık
580 000 € 4461 €/m²
  • Nesne kodu 65669
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği