745 000 €
4656 €/m²
Property 34315 photo 1
Property 34315 photo 2
Property 34315 photo 3
Property 34315 photo 4
Property 34315 photo 5
Property 34315 photo 6
Property 34315 photo 7

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1975
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 20 m
  • Havaalanına uzaklık: 49 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

Atina’da satılık 160 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
745 000 € 4656 €/m²
  • Nesne kodu 34315
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 3
Satılık
800 000 € 6250 €/m²
  • Nesne kodu 36714
  • Metrekare 128 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 6896 €/m²
  • Nesne kodu 36956
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 4
Satılık
700 000 € 4320 €/m²
  • Nesne kodu 38732
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
600 000 € 3508 €/m²
  • Nesne kodu 41764
  • Metrekare 171 m²
  • Rooms 5
Satılık
960 000 € 7007 €/m²
  • Nesne kodu 50743
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 4
Satılık
600 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 50894
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
597 000 € 2926 €/m²
  • Nesne kodu 50958
  • Metrekare 204 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
1 100 000 € 418 €/m²
  • Nesne kodu 51896
  • Metrekare 2630 m²
  • Denize uzaklık 12000 m

Bülten aboneliği