670 000 €
3146 €/m²
Property 3933 photo 1
Property 3933 photo 2
Property 3933 photo 3
Property 3933 photo 4
Property 3933 photo 5
Property 3933 photo 6
Property 3933 photo 7
Property 3933 photo 8
Property 3933 photo 9
Property 3933 photo 10
Property 3933 photo 11
Property 3933 photo 12
Property 3933 photo 13
Property 3933 photo 14
Property 3933 photo 15
Property 3933 photo 16
Property 3933 photo 17
Property 3933 photo 18
Property 3933 photo 19

Ayrıntılar

  • Kat: 5. kat
  • Yapım Yılı: 1988
  • Oda sayısı: 5
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 30 m
  • Havaalanına uzaklık: 32 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Şömine

Açıklama

Atina’da satılık 213 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 4 yatak odası, salon, bir mutfak, 2 banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Rezidans, Palaio Faliro semtinin sahil bölgesinde yer almaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
620 000 € 4133 €/m²
  • Nesne kodu 65460
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 5
Satılık
553 000 € 6583 €/m²
  • Nesne kodu 65337
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
630 000 € 5478 €/m²
  • Nesne kodu 65195
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
930 000 € 4673 €/m²
  • Nesne kodu 64685
  • Metrekare 199 m²
  • Rooms 5
Satılık
950 000 € 7251 €/m²
  • Nesne kodu 64741
  • Metrekare 131 m²
  • Rooms 4
Satılık
624 500 € 6643 €/m²
  • Nesne kodu 65338
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 3
Satılık
650 000 € 5416 €/m²
  • Nesne kodu 21909
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
650 000 € 4642 €/m²
  • Nesne kodu 56370
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 3
Satılık
850 000 € 6296 €/m²
  • Nesne kodu 58341
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
580 000 € 4461 €/m²
  • Nesne kodu 65669
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği