658 440 €
6041 €/m²
Property 64858 photo 1
Property 64858 photo 2
Property 64858 photo 3
Property 64858 photo 4
Property 64858 photo 5
Property 64858 photo 6
Property 64858 photo 7
Property 64858 photo 8

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 100 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 62 km

Açıklama

Girit’te satılık 109 metrekare 2-katlı villa. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, tente, yüzme havuzu, otopark, bahçe, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
700 000 € 2160 €/m²
  • Nesne kodu 45268
  • Metrekare 324 m²
  • Rooms 4
Satılık
580 000 € 3866 €/m²
  • Nesne kodu 47124
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 5
Satılık
693 000 € 3465 €/m²
  • Nesne kodu 47134
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
800 000 € 2787 €/m²
  • Nesne kodu 49006
  • Metrekare 287 m²
  • Rooms 6
Satılık
695 000 € 2227 €/m²
  • Nesne kodu 49459
  • Metrekare 312 m²
  • Rooms 7
Satılık
950 000 € 2193 €/m²
  • Nesne kodu 51144
  • Metrekare 433 m²
  • Denize uzaklık 770 m
Satılık
910 000 € 800 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 52962
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 6
Satılık
790 000 € 510 000 € 2361 €/m²
  • Nesne kodu 54694
  • Metrekare 216 m²
  • Rooms 6
Satılık
700 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • Nesne kodu 54729
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 6
Satılık
640 000 € 6400 €/m²
  • Nesne kodu 56208
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği