325 000 €
3736 €/m²
Property 64810 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Selanik’te satılık 87 metrekare daire. Daire 6. katta bulunur, 6. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca otopark, asansör, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
310 000 € 3444 €/m²
  • Nesne kodu 64543
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
330 000 € 3666 €/m²
  • Nesne kodu 64546
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 3555 €/m²
  • Nesne kodu 64548
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 3372 €/m²
  • Nesne kodu 64591
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
460 000 € 3898 €/m²
  • Nesne kodu 64614
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 4
Satılık
382 000 € 3031 €/m²
  • Nesne kodu 64644
  • Metrekare 126 m²
  • Rooms 4
Satılık
360 000 € 3157 €/m²
  • Nesne kodu 64651
  • Metrekare 114 m²
  • Rooms 4
Satılık
365 000 € 3411 €/m²
  • Nesne kodu 64676
  • Metrekare 107 m²
  • Rooms 5
Önerilen Satılık
325 000 € 3735 €/m²
  • Nesne kodu 64810
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Satılık
265 000 € 3840 €/m²
  • Nesne kodu 65005
  • Metrekare 69 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği