300 000 €
6000 €/m²
Property 63988 photo 1
Property 63988 photo 2
Property 63988 photo 3
Property 63988 photo 4
Property 63988 photo 5
Property 63988 photo 6
Property 63988 photo 7
Property 63988 photo 8
Property 63988 photo 9
Property 63988 photo 10
Property 63988 photo 11
Property 63988 photo 12
Property 63988 photo 13
Property 63988 photo 14
Property 63988 photo 15
Property 63988 photo 16
Property 63988 photo 17
Property 63988 photo 18

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 6
  • Yapım Yılı: 1954
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Hizmetler

  • Yerden ısıtma
  • Access
  • Çift cam
  • İç merdiven
  • Lüks Ev

Açıklama

Selanik’te satılık 50 metrekare daire. Daire Semi-first floor bulunur, Semi-first floor bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
380 000 € 2533 €/m²
  • Nesne kodu 41515
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
410 000 € 2808 €/m²
  • Nesne kodu 51445
  • Metrekare 146 m²
  • Rooms 5
Satılık
400 000 € 2962 €/m²
  • Nesne kodu 53017
  • Metrekare 135 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
330 000 € 3055 €/m²
  • Nesne kodu 55996
  • Metrekare 108 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 57270
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
340 000 € 3505 €/m²
  • Nesne kodu 57577
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
370 000 € 3814 €/m²
  • Nesne kodu 57578
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
355 000 € 2886 €/m²
  • Nesne kodu 58206
  • Metrekare 123 m²
  • Rooms 4
Satılık
325 000 € 3532 €/m²
  • Nesne kodu 58273
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
395 000 € 3291 €/m²
  • Nesne kodu 58921
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği