320 000 €
3556 €/m²
Property 66117 photo 1
Property 66117 photo 2

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 7
  • Yapım Yılı: 1956
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Selanik’te satılık 90 metrekare daire. Daire 6. katta bulunur, 6. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
405 000 € 2700 €/m²
  • Nesne kodu 41514
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
450 000 € 2812 €/m²
  • Nesne kodu 43058
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 2
Satılık
410 000 € 2808 €/m²
  • Nesne kodu 51445
  • Metrekare 146 m²
  • Rooms 5
Önerilen Satılık
330 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 65148
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 6
Satılık
290 000 € 3625 €/m²
  • Nesne kodu 65292
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
365 000 € 3842 €/m²
  • Nesne kodu 65389
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
325 000 € 2241 €/m²
  • Nesne kodu 65509
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 65703
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
335 000 € 4294 €/m²
  • Nesne kodu 65932
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 3555 €/m²
  • Nesne kodu 66117
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği