Satılık - Müstakil ev 100 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
300 000 €
3000 €/m²
Property 6589 photo 1
Property 6589 photo 2
Property 6589 photo 3
Property 6589 photo 4
Property 6589 photo 5
Property 6589 photo 6
Property 6589 photo 7
Property 6589 photo 8
  • Nesne kodu 6589
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Müstakil ev
  • Metrekare 100 m²
  • Arazi büyüklüğü 500 m²
  • Bölge Pieria
  • Location Pieria (idari bölge) (Makedonya)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2000
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Pieria’da satılık 100 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat amerikan mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, salon, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, tente, otopark, bahçe, çim, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 882 €/m²
  • Nesne kodu 19610
  • Metrekare 340 m²
  • Rooms 11
Satılık
300 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 39973
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
300 000 € 750 €/m²
  • Nesne kodu 47581
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 7
Satılık
280 000 € 560 €/m²
  • Nesne kodu 57033
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 11
Satılık
280 000 € 2692 €/m²
  • Nesne kodu 59050
  • Metrekare 104 m²
  • Rooms 4
Satılık
275 000 € 1527 €/m²
  • Nesne kodu 59110
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 5
Satılık
285 000 € 1295 €/m²
  • Nesne kodu 61532
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 5
Satılık
290 000 € 743 €/m²
  • Nesne kodu 62161
  • Metrekare 390 m²
  • Rooms 7

Bülten aboneliği