117 000 €
3545 €/m²
Property 64761 photo 1
Property 64761 photo 2
Property 64761 photo 3
Property 64761 photo 4
Property 64761 photo 5
Property 64761 photo 6
Property 64761 photo 7
Property 64761 photo 8
Property 64761 photo 9
Property 64761 photo 10
Property 64761 photo 11
Property 64761 photo 12
Property 64761 photo 13

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Kat: 1. kat
  • Yapım Yılı: 1963
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 900 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Hizmetler

  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 33 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca klima, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
173 000 € 2337 €/m²
  • Nesne kodu 60995
  • Metrekare 74 m²
  • Rooms 3
Satılık
175 000 € 3181 €/m²
  • Nesne kodu 61716
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
173 000 € 4552 €/m²
  • Nesne kodu 62011
  • Metrekare 38 m²
  • Rooms 2
Satılık
175 000 € 4487 €/m²
  • Nesne kodu 63918
  • Metrekare 39 m²
  • Rooms 1
Satılık
175 000 € 4729 €/m²
  • Nesne kodu 63921
  • Metrekare 37 m²
  • Rooms 1
Satılık
170 000 € 3148 €/m²
  • Nesne kodu 64472
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
170 000 € 3269 €/m²
  • Nesne kodu 64753
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
175 000 € 2966 €/m²
  • Nesne kodu 64755
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 2
Satılık
170 000 € 3269 €/m²
  • Nesne kodu 64870
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği