115 000 €
5750 €/m²
Property 65822 photo 1
Property 65822 photo 2
Property 65822 photo 3
Property 65822 photo 4
Property 65822 photo 5
Property 65822 photo 6
Property 65822 photo 7
Property 65822 photo 8
Property 65822 photo 9
Property 65822 photo 10
Property 65822 photo 11
Property 65822 photo 12
Property 65822 photo 13
Property 65822 photo 14
Property 65822 photo 15

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 7
  • Yapım Yılı: 1956
  • Yenileme yılı: 2026
  • Oda sayısı: 1
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1400 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Access for people with special needs
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 20 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
148 000 € 3609 €/m²
  • Nesne kodu 62218
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 2133 €/m²
  • Nesne kodu 62347
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
145 000 € 2636 €/m²
  • Nesne kodu 62406
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
110 000 € 1571 €/m²
  • Nesne kodu 62534
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 3043 €/m²
  • Nesne kodu 62562
  • Metrekare 46 m²
  • Rooms 2
Satılık
100 000 € 1265 €/m²
  • Nesne kodu 62628
  • Metrekare 79 m²
  • Rooms 3
Satılık
123 000 € 4555 €/m²
  • Nesne kodu 62931
  • Metrekare 27 m²
  • Rooms 1
Satılık
128 000 € 3764 €/m²
  • Nesne kodu 63102
  • Metrekare 34 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği