70 000 €
660 €/m²
Property 64724 photo 1
Property 64724 photo 2
Property 64724 photo 3
Property 64724 photo 4
Property 64724 photo 5
Property 64724 photo 6
Property 64724 photo 7
Property 64724 photo 8
Property 64724 photo 9
Property 64724 photo 10
Property 64724 photo 11
Property 64724 photo 12
Property 64724 photo 13
Property 64724 photo 14
Property 64724 photo 15
Property 64724 photo 16
Property 64724 photo 17
Property 64724 photo 18
Property 64724 photo 19
Property 64724 photo 20
Property 64724 photo 21
Property 64724 photo 22
Property 64724 photo 23

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1968
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 80 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Pieria’da satılık 106 metrekare 2 katlı müstakil ev. Bodrum katı 2 kiler mevcuttur. zemin kat 3 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, tente, otopark, bahçe, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
95 000 € 1461 €/m²
  • Nesne kodu 57820
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
86 000 € 1075 €/m²
  • Nesne kodu 57946
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 2
Satılık
100 000 € 543 €/m²
  • Nesne kodu 58438
  • Metrekare 184 m²
  • Rooms 4
Satılık
68 000 € 1236 €/m²
  • Nesne kodu 59902
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
85 000 € 850 €/m²
  • Nesne kodu 60048
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
100 000 € 555 €/m²
  • Nesne kodu 60087
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
67 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 60810
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
80 000 € 1142 €/m²
  • Nesne kodu 62779
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği