Satılık - Müstakil ev 140 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Korinolar Sevasti
89 000 €
636 €/m²
Property 7350 photo 1
Property 7350 photo 2
Property 7350 photo 3
Property 7350 photo 4
Property 7350 photo 5
Property 7350 photo 6
Property 7350 photo 7
Property 7350 photo 8

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2008
  • Oda sayısı: 4
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 7500 m
  • Havaalanına uzaklık: 80 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo

Açıklama

Pieria’da satılık 140 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, otopark, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
89 000 € 635 €/m²
  • Nesne kodu 7350
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
76 000 € 760 €/m²
  • Nesne kodu 12074
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
125 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 12676
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
95 000 € 1266 €/m²
  • Nesne kodu 25927
  • Metrekare 75 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
90 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 28977
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 2
Satılık
130 000 € 1857 €/m²
  • Nesne kodu 29500
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
75 000 € 681 €/m²
  • Nesne kodu 30855
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 6
Satılık
79 000 € 718 €/m²
  • Nesne kodu 30946
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
96 000 € 640 €/m²
  • Nesne kodu 31155
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
130 000 € 1625 €/m²
  • Nesne kodu 35300
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği