88 000 €
854 €/m²
Property 66093 photo 1
Property 66093 photo 2
Property 66093 photo 3
Property 66093 photo 4
Property 66093 photo 5
Property 66093 photo 6
Property 66093 photo 7
Property 66093 photo 8
Property 66093 photo 9
Property 66093 photo 10
Property 66093 photo 11
Property 66093 photo 12
Property 66093 photo 13
Property 66093 photo 14
Property 66093 photo 15
Property 66093 photo 16
Property 66093 photo 17

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1993
  • Oda sayısı: 4
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Hizmetler

  • Access
  • Çift cam
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Pieria’da satılık 103 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca çim, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 1857 €/m²
  • Nesne kodu 29500
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
130 000 € 1625 €/m²
  • Nesne kodu 35300
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4
Satılık
120 000 € 705 €/m²
  • Nesne kodu 40073
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 3
Satılık
110 000 € 1375 €/m²
  • Nesne kodu 49913
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4
Satılık
130 000 € 1031 €/m²
  • Nesne kodu 51029
  • Metrekare 126 m²
  • Rooms 5
Satılık
130 000 € 637 €/m²
  • Nesne kodu 51877
  • Metrekare 204 m²
  • Rooms 4
Satılık
105 000 € 413 €/m²
  • Nesne kodu 57567
  • Metrekare 254 m²
  • Rooms 8
Satılık
100 000 € 543 €/m²
  • Nesne kodu 58438
  • Metrekare 184 m²
  • Rooms 4
Satılık
120 000 € 1846 €/m²
  • Nesne kodu 58936
  • Metrekare 65 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
130 000 € 1326 €/m²
  • Nesne kodu 59262
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği