65 000 €
19 €/m²
Property 64716 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4500 m
  • Havaalanına uzaklık: 141 km

Açıklama

Satılık Arsa 3300 metrekare Sithonia’da (Chalkidiki). Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 21286
  • Metrekare 6250 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
89 000 € 79 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 23643
  • Metrekare 1346 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
65 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 23719
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
70 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 23720
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
90 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 26415
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
65 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 26931
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
70 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 28940
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
70 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 29621
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
80 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 30550
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
60 000 € 234 €/m²
  • Nesne kodu 30551
  • Metrekare 256 m²
  • Denize uzaklık 3500 m

Bülten aboneliği