Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Real Estate Consultant
+30 23750 20330
sales@grekodom.com
Dikkate değer gayrimenkuller
Satılık
160 000 €
1523 €/m²
Mezonet
Chalkidiki
Nesne kodu
63121
Metrekare
105 m²
Rooms
3
Satılık
320 000 €
5423 €/m²
Müstakil ev
Sithonia (Chalkidiki)
Nesne kodu
63130
Metrekare
59 m²
Rooms
4
Satılık
13 000 000 €
26000 €/m²
Yatırım, iş
Rodos
Nesne kodu
63131
Metrekare
500 m²
Denize uzaklık
280 m
Satılık
480 000 €
1732 €/m²
Karmaşık
Chalkidiki
Nesne kodu
63145
Metrekare
277 m²
Rooms
7
Satılık
400 000 €
496 €/m²
Arsa
Sithonia (Chalkidiki)
Nesne kodu
63181
Metrekare
805 m²
Denize uzaklık
1300 m
Satılık
330 000 €
3402 €/m²
Daire
Sithonia (Chalkidiki)
Nesne kodu
63187
Metrekare
97 m²
Rooms
3
Satılık
İstek üzeri
Otel
Sithonia (Chalkidiki)
Nesne kodu
63191
Metrekare
420 m²
Rooms
6
Satılık
220 000 €
185 000 €
3135 €/m²
Daire
Sithonia (Chalkidiki)
Nesne kodu
63212
Metrekare
59 m²
Rooms
2
Mikonos
12 Adalar
Abone ol
Ilgi alanim ve tercihlerim ile eslesen promosyon ve sitenizde ki güncellestirme haberlerinden, iletisim bilgilerim üzerinden bana haber verilmesini kabul ediyorum ve onayliyorum.
Gizlilik Politikası
Daha fazla burada
Ok