Satılık - Arsa 2292 m² Sithonia’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Sithonia Belediyesi Porto Koufo
65 000 €
28 €/m²
Property 64804 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 900 m
  • Havaalanına uzaklık: 155 km

Açıklama

Satılık Arsa 2292 metrekare Sithonia’da (Chalkidiki). Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının dışındadır . Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
87 000 € 87 €/m²
  • Nesne kodu 14584
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 19794
  • Metrekare 7300 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
80 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 21286
  • Metrekare 6250 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
89 000 € 79 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 23643
  • Metrekare 1346 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
70 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 23720
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
90 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 26415
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
70 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 28940
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
70 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 29621
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
80 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 30550
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
90 000 € 180 €/m²
  • Nesne kodu 30939
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 200 m

Bülten aboneliği