Satılık - Arsa 250 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
135 000 € 120 000 €
480 €/m²
Property 6776 photo 1
Property 6776 photo 2
Property 6776 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Satılık Arsa 250 metrekare Pieria’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 3290
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
125 000 € 100 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 12840
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
150 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 50404
  • Metrekare 11850 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
150 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 12667
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
110 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 45563
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
130 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 33059
  • Metrekare 12179 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
120 000 € 266 €/m²
  • Nesne kodu 16405
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
130 000 € 147 €/m²
  • Nesne kodu 62490
  • Metrekare 880 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
195 000 € 100 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 12546
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 31000 m
Satılık
130 000 € 265 €/m²
  • Nesne kodu 51604
  • Metrekare 490 m²
  • Denize uzaklık 8500 m

Bülten aboneliği