Satılık - Arsa 8800 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
120 000 €
13 €/m²
Property 3388 photo 1
Property 3388 photo 2

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный
  • Diğer olanaklar: проведены вода и электричество
  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık Arsa 8800 metrekare Pieria’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
112 000 €
  • Nesne kodu 3269
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
160 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 3290
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
120 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 3341
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
120 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 3388
  • Metrekare 8800 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
150 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 3413
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
130 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 3508
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
120 000 € 100 000 €
  • Nesne kodu 3742
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
100 000 €
  • Nesne kodu 3783
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
100 000 €
  • Nesne kodu 4062
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
150 000 €
  • Nesne kodu 4557
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği