Satılık - Arsa 500 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
100 000 €
200 €/m²
Property 6461 photo 1
Property 6461 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 500 metrekare Pieria’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
120 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 45525
  • Metrekare 1904 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
110 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 45563
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
85 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 50684
  • Metrekare 607 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
100 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 50929
  • Metrekare 2204 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
120 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 51042
  • Metrekare 13250 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
100 000 € 80 000 € 193 €/m²
  • Nesne kodu 51443
  • Metrekare 413 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
130 000 € 265 €/m²
  • Nesne kodu 51604
  • Metrekare 490 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
97 000 € 242 €/m²
  • Nesne kodu 51914
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
87 000 € 348 €/m²
  • Nesne kodu 52123
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 52907
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği