230 000 €
648 €/m²
Property 64288 photo 1
Property 64288 photo 2
Property 64288 photo 3
Property 64288 photo 4
Property 64288 photo 5
Property 64288 photo 6
Property 64288 photo 7
Property 64288 photo 8
Property 64288 photo 9
Property 64288 photo 10
Property 64288 photo 11
Property 64288 photo 12
Property 64288 photo 13
Property 64288 photo 14
Property 64288 photo 15
Property 64288 photo 16
Property 64288 photo 17
Property 64288 photo 18
Property 64288 photo 19
Property 64288 photo 20
Property 64288 photo 21
Property 64288 photo 22
Property 64288 photo 23

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2007
  • Oda sayısı: 7
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Açıklama

Pieria’da satılık 355 metrekare 3 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı bir yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. zemin kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, otopark, bahçe, çim, garaj, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 1157 €/m²
  • Nesne kodu 54690
  • Metrekare 285 m²
  • Rooms 4
Satılık
300 000 € 1578 €/m²
  • Nesne kodu 55888
  • Metrekare 190 m²
  • Rooms 6
Satılık
230 000 € 1932 €/m²
  • Nesne kodu 56050
  • Metrekare 119 m²
  • Rooms 4
Satılık
255 000 € 2125 €/m²
  • Nesne kodu 56587
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
280 000 € 560 €/m²
  • Nesne kodu 57033
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 11
Satılık
195 000 € 752 €/m²
  • Nesne kodu 57049
  • Metrekare 259 m²
  • Rooms 4
Satılık
280 000 € 2692 €/m²
  • Nesne kodu 59050
  • Metrekare 104 m²
  • Rooms 4
Satılık
275 000 € 1527 €/m²
  • Nesne kodu 59110
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 5
Satılık
220 000 € 3142 €/m²
  • Nesne kodu 60570
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği