275 000 €
5000 €/m²
Property 63663 photo 1
Property 63663 photo 2
Property 63663 photo 3
Property 63663 photo 4
Property 63663 photo 5
Property 63663 photo 6
Property 63663 photo 7
Property 63663 photo 8
Property 63663 photo 9
Property 63663 photo 10
Property 63663 photo 11
Property 63663 photo 12
Property 63663 photo 13
Property 63663 photo 14
Property 63663 photo 15
Property 63663 photo 16

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2010
  • Oda sayısı: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 100 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo

Açıklama

Pieria’da satılık 55 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, bahçe, çim, barbekü, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 896 €/m²
  • Nesne kodu 25182
  • Metrekare 357 m²
  • Rooms 7
Satılık
250 000 € 2083 €/m²
  • Nesne kodu 31587
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 5
Satılık
350 000 € 2287 €/m²
  • Nesne kodu 32391
  • Metrekare 153 m²
  • Rooms 7
Satılık
350 000 € 916 €/m²
  • Nesne kodu 34732
  • Metrekare 382 m²
  • Rooms 10
Satılık
240 000 € 750 €/m²
  • Nesne kodu 38949
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 4
Satılık
390 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 39119
  • Metrekare 182 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği