300 000 €
1000 €/m²
Property 64727 photo 1
Property 64727 photo 2
Property 64727 photo 3
Property 64727 photo 4
Property 64727 photo 5
Property 64727 photo 6
Property 64727 photo 7
Property 64727 photo 8
Property 64727 photo 9
Property 64727 photo 10
Property 64727 photo 11
Property 64727 photo 12
Property 64727 photo 13
Property 64727 photo 14
Property 64727 photo 15
Property 64727 photo 16
Property 64727 photo 17
Property 64727 photo 18
Property 64727 photo 19
Property 64727 photo 20
Property 64727 photo 21
Property 64727 photo 22
Property 64727 photo 23
Property 64727 photo 24
Property 64727 photo 25
Property 64727 photo 26
Property 64727 photo 27
Property 64727 photo 28
Property 64727 photo 29
Property 64727 photo 30
Property 64727 photo 31
Property 64727 photo 32
Property 64727 photo 33
Property 64727 photo 34
Property 64727 photo 35
Property 64727 photo 36
Property 64727 photo 37
Property 64727 photo 38
Property 64727 photo 39
Property 64727 photo 40
Property 64727 photo 41
Property 64727 photo 42
Property 64727 photo 43
Property 64727 photo 44

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1990
  • Oda sayısı: 5
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 6600 m
  • Havaalanına uzaklık: 80 km

Açıklama

Pieria’da satılık 300 metrekare 3 katlı müstakil ev. Bodrum katı 2 kiler mevcuttur. zemin kat salon, bir mutfak, bir yemek odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, otopark, bahçe, çim, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 916 €/m²
  • Nesne kodu 52782
  • Metrekare 360 m²
  • Rooms 6
Satılık
400 000 € 1562 €/m²
  • Nesne kodu 54624
  • Metrekare 256 m²
  • Rooms 4
Satılık
330 000 € 1157 €/m²
  • Nesne kodu 54690
  • Metrekare 285 m²
  • Rooms 4
Satılık
300 000 € 1578 €/m²
  • Nesne kodu 55888
  • Metrekare 190 m²
  • Rooms 6
Satılık
255 000 € 2125 €/m²
  • Nesne kodu 56587
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
440 000 € 4583 €/m²
  • Nesne kodu 56664
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 4
Satılık
350 000 € 1340 €/m²
  • Nesne kodu 56766
  • Metrekare 261 m²
  • Rooms 6
Satılık
280 000 € 560 €/m²
  • Nesne kodu 57033
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 11
Satılık
350 000 € 1446 €/m²
  • Nesne kodu 57510
  • Metrekare 242 m²
  • Rooms 8
Satılık
360 000 € 2748 €/m²
  • Nesne kodu 57642
  • Metrekare 131 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği