390 000 €
3047 €/m²
Property 64223 photo 1
Property 64223 photo 2
Property 64223 photo 3
Property 64223 photo 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 250 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • İç merdiven

Açıklama

Selanik çevresinde satılık 128 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, 3. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 4. kat 2 yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca otopark, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
340 000 € 2266 €/m²
  • Nesne kodu 48878
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 5
Satılık
340 000 € 2266 €/m²
  • Nesne kodu 49488
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 5
Satılık
355 000 € 1258 €/m²
  • Nesne kodu 56974
  • Metrekare 282 m²
  • Rooms 6
Satılık
384 000 € 3310 €/m²
  • Nesne kodu 57119
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 4
Satılık
385 000 € 3104 €/m²
  • Nesne kodu 60502
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 5
Satılık
353 000 € 2417 €/m²
  • Nesne kodu 60507
  • Metrekare 146 m²
  • Rooms 4
Satılık
353 000 € 2674 €/m²
  • Nesne kodu 60508
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 4
Satılık
379 000 € 1813 €/m²
  • Nesne kodu 63077
  • Metrekare 209 m²
  • Rooms 6
Satılık
360 000 € 1531 €/m²
  • Nesne kodu 64433
  • Metrekare 235 m²
  • Rooms 6
Satılık
380 000 € 1979 €/m²
  • Nesne kodu 64451
  • Metrekare 192 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği