550 000 €
2030 €/m²
Property 63169 photo 1
Property 63169 photo 2
Property 63169 photo 3
Property 63169 photo 4
Property 63169 photo 5
Property 63169 photo 6
Property 63169 photo 7
Property 63169 photo 8
Property 63169 photo 9
Property 63169 photo 10
Property 63169 photo 11
Property 63169 photo 12
Property 63169 photo 13
Property 63169 photo 14
Property 63169 photo 15
Property 63169 photo 16
Property 63169 photo 17
Property 63169 photo 18
Property 63169 photo 19
Property 63169 photo 20
Property 63169 photo 21
Property 63169 photo 22
Property 63169 photo 23
Property 63169 photo 24
Property 63169 photo 25
Property 63169 photo 26
Property 63169 photo 27
Property 63169 photo 28
Property 63169 photo 29
Property 63169 photo 30
Property 63169 photo 31
Property 63169 photo 32
Property 63169 photo 33
Property 63169 photo 34
Property 63169 photo 35
Property 63169 photo 36
Property 63169 photo 37
Property 63169 photo 38
Property 63169 photo 39
Property 63169 photo 40
Property 63169 photo 41
Property 63169 photo 42

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2000
  • Oda sayısı: 5
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Selanik çevresinde satılık 271 metrekare mezonet. Mezonet 4 oluşmaktadır, zemin kat amerikan mutfak, bir mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat amerikan mutfak, bir mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 2. kat 3 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca şömine, asansör, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 2954 €/m²
  • Nesne kodu 14299
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 6
Satılık
500 000 € 2136 €/m²
  • Nesne kodu 30042
  • Metrekare 234 m²
  • Rooms 6
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 35654
  • Metrekare 210 m²
  • Rooms 5
Satılık
590 000 € 1475 €/m²
  • Nesne kodu 38162
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 7
Satılık
520 000 € 1925 €/m²
  • Nesne kodu 51882
  • Metrekare 270 m²
  • Rooms 5
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 58452
  • Metrekare 290 m²
  • Rooms 4
Satılık
565 000 € 3445 €/m²
  • Nesne kodu 61037
  • Metrekare 164 m²
  • Rooms 4
Satılık
565 000 € 3766 €/m²
  • Nesne kodu 61038
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
675 000 € 4530 €/m²
  • Nesne kodu 61042
  • Metrekare 149 m²
  • Rooms 4
Satılık
675 000 € 4787 €/m²
  • Nesne kodu 61044
  • Metrekare 141 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği