480 000 €
2000 €/m²
Property 3208 photo 1
Property 3208 photo 2
Property 3208 photo 3
Property 3208 photo 4
Property 3208 photo 5
Property 3208 photo 6
Property 3208 photo 7
Property 3208 photo 8
Property 3208 photo 9
Property 3208 photo 10
Property 3208 photo 11
Property 3208 photo 12

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2012
  • Oda sayısı: 6
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Denize mesafe: 16000 m
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı
  • Havuz
  • Asansör
  • Şömine

Açıklama

Selanik çevresinde satılık 240 metrekare mezonet. Mezonet 0 oluşmaktadır, Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, yüzme havuzu, otopark, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
480 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 3208
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 6
Satılık
650 000 € 2954 €/m²
  • Nesne kodu 14299
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 6
Satılık
500 000 € 2136 €/m²
  • Nesne kodu 30042
  • Metrekare 234 m²
  • Rooms 6
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 35654
  • Metrekare 210 m²
  • Rooms 5
Satılık
590 000 € 1475 €/m²
  • Nesne kodu 38162
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 7
Satılık
520 000 € 1925 €/m²
  • Nesne kodu 51882
  • Metrekare 270 m²
  • Rooms 5
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 58452
  • Metrekare 290 m²
  • Rooms 4
Satılık
565 000 € 3445 €/m²
  • Nesne kodu 61037
  • Metrekare 164 m²
  • Rooms 4
Satılık
520 000 € 2810 €/m²
  • Nesne kodu 63819
  • Metrekare 185 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
500 000 € 2777 €/m²
  • Nesne kodu 64510
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği