360 000 €
6545 €/m²
Property 64833 photo 1
Property 64833 photo 2
Property 64833 photo 3
Property 64833 photo 4
Property 64833 photo 5
Property 64833 photo 6
Property 64833 photo 7
Property 64833 photo 8
Property 64833 photo 9
Property 64833 photo 10
Property 64833 photo 11
Property 64833 photo 12
Property 64833 photo 13
Property 64833 photo 14
Property 64833 photo 15
Property 64833 photo 16
Property 64833 photo 17
Property 64833 photo 18
Property 64833 photo 19
Property 64833 photo 20
Property 64833 photo 21
Property 64833 photo 22
Property 64833 photo 23
Property 64833 photo 24

Ayrıntılar

  • Kat: 1. kat
  • Yapım Yılı: 1970
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1400 m
  • Havaalanına uzaklık: 27 km

Açıklama

Atina’da satılık 55 metrekare daire. Daire Semi-first floor bulunur, Semi-first floor bir yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, bahçe, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

--------------------------------------------------

Glyfada Golf bölgesinde, bağımsız girişli ve özel avlulu, tamamen yenilenmiş 55 m² yüksek zemin kat dairesi

Glyfada’nın en prestijli bölgelerinden biri olan Golf bölgesinde, 650 m² arsa üzerinde yer alan ve 2025 yılında tamamen yenilenmiş bu şık 55 m² yüksek zemin kat daire satışa sunulmaktadır. Konut, öğrenciler, yatırım amaçlı alıcılar ve hatta profesyonel kullanım için ideal bir seçimdir.

Mükemmel konumuyla okul, çarşı ve toplu taşıma araçlarına yakın olup, bağımsız giriş, özel avlu ve bol doğal ışık alan köşe konumuyla öne çıkar.

İç Mekânlar

  • Geniş ve aydınlık oturma odası
  • Pencereli ve avluya açılan fonksiyonel mutfak
  • Gömme dolaplı rahat yatak odası
  • Duşlu ve kaliteli vitrifiye ürünleriyle donatılmış modern banyo

Donanım

  • Tüm alanlarda klima
  • Alüminyum doğrama
  • Güneş enerjili su ısıtıcısı
  • Güvenlik kapısı
  • Alarm sistemi
  • Gece elektrik tarifesi

Dairenin güneydoğu cepheli oluşu gün boyu doğal ışık sağlar. Aidatlar son derece düşüktür (yaklaşık 5 €).

Önemli Mesafeler

  • Deniz: yaklaşık 2.5 km
  • Glyfada Merkezi: yaklaşık 1.2 km
  • Atina Havalimanı: yaklaşık 25 km
  • Tramvay / Toplu taşıma: yaklaşık 0.5 km

Glyfada’nın en sakin ve yeşil bölgesinde konfor, bağımsızlık ve yüksek kaliteli yaşam arayanlar için ideal bir fırsattır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 1306 €/m²
  • Nesne kodu 38084
  • Metrekare 245 m²
  • Rooms 3
Satılık
370 000 € 3083 €/m²
  • Nesne kodu 41734
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 3
Satılık
470 000 € 2186 €/m²
  • Nesne kodu 41871
  • Metrekare 215 m²
  • Rooms 4
Satılık
450 000 € 4205 €/m²
  • Nesne kodu 41938
  • Metrekare 107 m²
  • Rooms 3
Satılık
300 000 € 2608 €/m²
  • Nesne kodu 42575
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
320 000 € 2253 €/m²
  • Nesne kodu 42667
  • Metrekare 142 m²
  • Rooms 5
Satılık
305 000 € 3910 €/m²
  • Nesne kodu 42738
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
460 000 € 3833 €/m²
  • Nesne kodu 44105
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
525 000 € 3500 €/m²
  • Nesne kodu 44830
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
350 000 € 4375 €/m²
  • Nesne kodu 45899
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği