Property 63626 photo 1
Property 63626 photo 2
Property 63626 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 250 m

Açıklama

Satılık Arsa 3350 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu. Daire ruhsatlı 2010 metrekare.

Satılık Arsa 3.350 m² – Denize Sadece 250 Metre Mesafede

Toplam 3.350 metrekare büyüklüğünde arsa, denize sadece 250 metre mesafede, mükemmel bir konumda satışa sunulmaktadır. Konumu, arsayı hem özel konut hem de yatırım amaçlı projeler için ideal hale getirir.

İmar Özellikleri:

* Emsal (Kat Alanı Oranı): 0,6

* Taban oturum oranı: %40

* Maksimum bina yüksekliği: 7,5 metre

* İnşaat hakkı: 2.010 m²’ye kadar

Arsa; konut, turistik tesis veya ticari yapı inşaatı için uygundur. Gelişmekte olan bir bölgede yer almakta olup, ana altyapılara yakınlığı ve kolay ulaşımı ile öne çıkmaktadır.

Ayrıca kat karşılığı da değerlendirilebilir, uygun iş birliği şartlarıyla.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
360 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 38014
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
102 000 € 138 €/m²
  • Nesne kodu 40071
  • Metrekare 737 m²
  • Denize uzaklık 790 m
Satılık
123 000 € 123 €/m²
  • Nesne kodu 40072
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
250 000 € 200 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 42823
  • Metrekare 2570 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
45 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 43172
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
50 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 48510
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
160 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 50474
  • Metrekare 5770 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
25 000 € 164 €/m²
  • Nesne kodu 55878
  • Metrekare 152 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
150 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 55947
  • Metrekare 4848 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
145 000 € 226 €/m²
  • Nesne kodu 58079
  • Metrekare 640 m²
  • Denize uzaklık 900 m

Bülten aboneliği