340 000 €
1063 €/m²
Property 63621 photo 1
Property 63621 photo 2
Property 63621 photo 3
Property 63621 photo 4
Property 63621 photo 5
Property 63621 photo 6
Property 63621 photo 7
Property 63621 photo 8
Property 63621 photo 9
Property 63621 photo 10
Property 63621 photo 11
Property 63621 photo 12
Property 63621 photo 13
Property 63621 photo 14
Property 63621 photo 15
Property 63621 photo 16
Property 63621 photo 17
Property 63621 photo 18
Property 63621 photo 19
Property 63621 photo 20

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2006
  • Yenileme yılı: 2014
  • Oda sayısı: 7
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 15000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Açıklama

Selanik çevresinde satılık 320 metrekare 3-katlı villa. Yarı bodrum katı bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir banyo, bir kiler mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, tente, otopark, çim, barbekü, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
450 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 47338
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 7
Satılık
480 000 € 600 €/m²
  • Nesne kodu 49386
  • Metrekare 800 m²
  • Rooms 16
Satılık
420 000 € 1235 €/m²
  • Nesne kodu 60064
  • Metrekare 340 m²
  • Rooms 6
Satılık
400 000 € 2395 €/m²
  • Nesne kodu 62856
  • Metrekare 167 m²
  • Rooms 4
Satılık
340 000 € 1062 €/m²
  • Nesne kodu 63621
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 7

Bülten aboneliği