18 nesneleri 2 sayfa

Önerilen Satılık
4 800 000 € 1059 €/m²
  • Nesne kodu 21782
  • Metrekare 4530 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
235 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 30893
  • Metrekare 18500 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
175 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 40033
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
270 000 € 1421 €/m²
  • Nesne kodu 51363
  • Metrekare 190 m²
  • Rooms 6
Satılık
115 000 € 605 €/m²
  • Nesne kodu 58396
  • Metrekare 190 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
320 000 € 820 €/m²
  • Nesne kodu 63298
  • Metrekare 390 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
340 000 € 1062 €/m²
  • Nesne kodu 63621
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 7
Satılık
135 000 € 1173 €/m²
  • Nesne kodu 64570
  • Metrekare 115 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
200 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 20433
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
210 000 € 1478 €/m²
  • Nesne kodu 26367
  • Metrekare 142 m²
  • Rooms 4

Yunanistan, Melissochori (Migdonia) Bölgesinde Emlak

Melissochori, Yunanistan’ın kuzeyindeki Selanik’e kısa bir sürüş mesafesinde yer alan Migdonia belediyesine bağlı huzurlu bir köydür. Yeşil tepeler, bağlar ve açık kırsal alanlarla çevrili olan yer, şehir hayatının sunduğu olanaklara ve hizmetlere yakın kalırken daha sakin bir yaşam tarzı sunar. Melissochori’de emlak, Yunanistan’da uygun fiyatlı evler, yatırım fırsatları ve tatil amaçlı mülkler arayan alıcılar için giderek daha cazip hale geliyor.

Melissochori’de Neden Emlak Almalısınız?

Migdonia bölgesi doğal güzellikleri, ılıman iklimi ve Selanik’e kolay ulaşımıyla bilinir. Melissochori, modern bağlantılarla özgün köy yaşamını bir araya getirir:

  • Selanik şehir merkezine araçla yaklaşık 25–35 dakika
  • Selanik Uluslararası Havalimanı’na kısa sürüş mesafesi
  • Çevre yolu ve ulusal karayollarına kolay erişim
  • Hafta sonu kaçamakları için göller, dağlar ve sahil beldelerine yakınlık

Bu da Melissochori’yi aileler, emekliler, uzaktan çalışanlar ve büyük bir şehir merkezine günlük erişimi kaybetmeden daha sakin bir ortam isteyen herkes için ideal kılar.

Mevcut Emlak Türleri

Melissochori (Migdonia) bölgesinde çeşitli mülkler bulabilirsiniz:

  • Müstakil evler ve villalar – Çoğunlukla bahçeler, verandalar ve çevredeki tepelerle ilgili geniş manzaralar içerir.
  • Daireler ve maisonette’ler – İlk kez alım yapanlar veya yatırımcılar için bütçe dostu bir seçenektir.
  • Arsa ve parseller – Özel bir ev inşa etmek, küçük bir kompleks veya bir tarım turizmi projesi için uygundur.